AĞRI ACI VE SIZIYI ANINDA KESEN DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

AĞRI ACI VE SIZIYI ANINDA KESEN DUA

dua dinle,dinle,dua,dualar,duası,ağrı acı ve sızıyı anında kesen dua,ağrı,acı,ve,sızıyı,anında,kesen,ağrı için ayet,ağrısı olan bebekler için dua,ağrısı olan bebeğe okunacak dua,ağrısı olana dua,ağrısı olan çocuğa okunacak dua,ağrı duası,ağrı sızı duası,ağrıyı kesen dua,sızıyı kesen dua,ağrılar için dua,ağrılar için rukye,ağrılar için en etkili dua,ağrı sızı için okunacak dua,ağrıyan yer için dua,ağrıyan yer üzerine okunacak dua,en etkili dua,en tesirli dua

AĞRI ACI VE SIZIYI ANINDA KESEN DUA
Bir yeri ağrıyan sancıyan veyaz sızlayan kimse,
elini ağrıyan yere koyarak,21 defa aşağıdaki duayı okursa, Allah’ın izniyle ağrısından ve sancısından kurtulur.Çokca tercübe edilmiştir.
Bismillahirrahmanirrahim
“Allahümme inni euzü bike mi haza’l-veca”
Hz.Ayşe Validemiz,”Peygamber Efendimiz bir yeri ağrıyınca,İhlas, Felak ve Nas surelerini okur,üzerine üfler ve elleriyle ağrıyan yerlerini mesh ederdi” diye rivayet etmiştir.

Ebu’d-Derdâ (ra)’nın anlattığına göre, kendisine bir adam gelerek idrar tutukluğuna yakalandığını söyledi. O da adama:
“Ben Resulullah (sav)’dan şöyle söylediğini işittim.” dedi:
“ Sizden kim hastalanırsa şu duayı okusun:
Bismillahirrahmanirrahim
“Rabbunâ’llahu’llezi fi’s-semâi tekaddese ismüke, emrüke fi’s-semâi ve’l-ardı kema rahmetike fi’s-semâi fec’al rahmeteke fi’l-ardı. Vegfir lenâ hûbenâ

ve hatâyânâ. Ente Rabbu’t-tayyıbîn. Enzil rahmeten min rahmetike ve şifâen min şifâike ala hâza’l vec’i fe yebreu.”
(Ey huzuru semevatı dolduran Rabbim! Senin ismin mukaddestir. Senin emrin arz ve semadadır, tıpkı Rahmetin semada olduğu gibi. Arza da rahmetinden gönder ve bizim günahlarımızı ve hatalarımızı affet. Sen (kötü söz ve fiillerden kaçınan) bütün iyi kimselerin Rabbisin… Bu ağrıya, Rahmetinden bir rahmet, şifandan bir şifa indir, iyileşsin.”
(Ebu’d-Derdâ (ra), adama) bu duayı okumasını emretti. O da okudu ve iyileşti.”