AİLE GEÇİMSİZLİĞİNE KARŞI OKUNACAK DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

AİLE GEÇİMSİZLİĞİNE KARŞI OKUNACAK DUA

dua kapısı,dua,dualar,duası,dua dinle,aile geçimsizliğine karşı okunacak dua,aile geçimsizliği için dua,aile geçimsizliği ve huysuz kocaya dua,aile geçimsizliğine karşı dualar,aile geçimsizliği,aile geçimsizliğine dua,aile geçimsizliği için esmaül hüsna,aile geçimsizliği için okunacak dua,aile,geçimsizliğine,karşı,okunacak,aile mutluluğu için dua,aile mutluluğu,aile mutluluğu için okunacak dua,aile mutluluğu ile ilgili ayetler,geçimsizliği
AİLE GEÇİMSİZLİĞİNE KARŞI OKUNACAK DUA
Mutlu bir aile olmak için, her gün sabah ve akşam olmak üzere, Bir Fatiha ve üç İhlas suresi okuyup,Peygamberimizin ve onun Ailesine ve ehli beytine, bağışladıkdan sonra.
فَإِن تَوَلَّوْاْ فَقُلْ حَسْبِيَ اللّهُ لا إِلَهَ إِلاَّ هُوَ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِالْعَظِيمِ
“ Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu), lâ ilâhe illâ hûve, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm(azîmi).”

“Eğer yüz çevirirlerse de ki: “Bana Allah yeter. O’ndan ba؛ka hiçbir ilâh yoktur. Ben ancak O’na tevekkül ettim. O, yüce Ar؛’ın sahibidir.””
7 defa okuyun,bu dua hem size mutluluk getirecek,hemde Aile içi geçimsizlik varsa fayda saًlayı‎p,geçimsizlikleri giderecektir