BEL AĞRISI BEL FITIĞI VE SİYATİK İÇİN OKUNACAK DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

BEL AĞRISI BEL FITIĞI VE SİYATİK İÇİN OKUNACAK DUA

BEL AĞRISI BEL FITIĞI VE SİYATİK İÇİN OKUNACAK DUA
Dua etmek insanları hem ruhsal hemde fiziksel açıdan rahatlatan manevi bir güçtür. Her inanan kimse başına gelen her sıkıntının sebebi ve çaresi olarak yüce Allah ı görmeli ve onun sonsuz kudretinden umut kesmeden tedavisinin yanında dua ipine sarılmalıdır. Çünkü Yüce Allah şifa vermek dilediği zaman mutlaka şifa bulursun. Yeter ki, Allah’a (C.C) el açmasını ve istemesini bil.Duanın kabul olunmasının en büyük şartı, duanın kabul olacağına inanmaktır. Çünkü ettiğin duanın kabul olacağına inanmak demek duanın Muhatabına inanmak demektir.

Bel ağrısını gidermek için şifa duası da şu şekildedir.
Bima Gafera Li Rabbi VeCe’Aleni Min El- Mukramiyn… (Yasin 27)
Anlamı:
Keşke dedi: Rabbimin beni bağışladığını ve yüce derecelere ermişler arasına kattığını kavmim bilseydi…
Bel ağrısı veya başka bir hastalık sebebi ile ilaç alırken bu dua okunur ise, Allah’ın izni ile içtiği ilaç kendisine şifa verici olur ağrısını dindirir. Dua budur:

Bismillahis şafii, Hüvallahül Bismillahil Kafii, Hüvallahu Bismillahi Muafii. Huvallahu Bismillahillezii Laa Yedurru Me Asmihii Şey en fil arzı Vela Fissemaai Ve Huves Semiiul Aliym.
Dua müminin silahı ve en büyük manevi destekçisidir. Canı gönülden edilen hiç bir dua yoktur ki, karşılık bulmasın… Sadece kabul olunması için en uygun zamanı bekler… Duasından ümit kesmeyenin hayırlı duası ne kadar zaman geçerse geçsin mutlaka yerine gelir, yada daha hayırlısı tecelli eder. Her derdin bir çaresi vardır ve şifa Allah tan (C.C) dır. Kulun rahatsızlığı ne olursa olsun dua ile Allah’ın (C.C) yardımını istemeyi ihmal etmemelidir.