BOŞANMAMAK İÇİN OKUNACAK EN ETKİLİ DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

BOŞANMAMAK İÇİN OKUNACAK EN ETKİLİ DUA

dua kapısı,dua,dualar,duası,dua dinle,boşanmamak,için,okunacak,en,etkili,boşanmamak için okunacak en etkili dua,boşanmamak için dua,boşanmamak için okunacak dua,boşanmama duası,boşanmamak için ayetler,boşanmamak duası,boşanmamak için etkili dua,boşanmamak için okunan dua,boşanmamak için esmaül hüsna,eşlerin boşanmaması için dua,ayet,hadis,sure,boşanmamak için en etkili dua,eşler arasını düzeltmek için dua,eşler arasını düzeltmek için esma,türkçe dualar
BOŞANMAMAK İÇİN OKUNACAK EN ETKİLİ DUA
Eğer eşinizle boşanma aşamasına geldiyseniz tabiki öncelikle bunun sebeplerini gözden geçirip, düzeltmek için elinizden gelen çabayı göstermelisiniz.Aynı zamanda eşinizin boşanma kararından vazgeçmesi ve evliliğinizi huzurlu mutlu bir şekilde devam ettirmek için bir çok manevi reçete vardır.Eğer boşanma aşamasına gelmişseniz ve bunun düzelmesi için manevi bir çalışma içerisine girmek istiyorsanız aşağıda ki duayı günde en az 3 defa anlamınıda düşünerek okuyunuz inşeallah.

Bismillahirrahmanirrahim.
Allâhümme ellif beyne kulûbinâ
Ve aslih zâte beyninâ
Vehdinâ sübüles-selâmi
Ve neccinâ minez-zulümâti ilen-nûri
Ve cennibnel-fevâhışe mâ zahara minhâ ve mâ betane.
Allâhümmehfaznâ fî esmâ’ınâ ve ebsârinâ ve ezvâcinâ

Anlamı: Allahım! Kalplerimizi birleştir (bize ayrılğa düşürme) Aramızı/sosyal ilişkilerimizi düzelt. Bizi doğru yola ilet. Bizi (şirk, küfür ve nifak) karanlıklarından kurtar, (iman ve İslam) aydınlığına çıkar, bizi her türlü çirkinlik ve edepsizliğin açığı ve gizlisinden uzaklaştır..
Allah’ım! Kulaklarımızı, gözlerimizi ve eşlerimizi (her türlü kötülükten ve günahtan) koru. (İbn Hibban, Rakaik, No: 996)