BU DUAYI 3 SABAH OKUDU BAKIN HACETLERİ NASIL KABUL OLDU
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

BU DUAYI 3 SABAH OKUDU BAKIN HACETLERİ NASIL KABUL OLDU

dua kapısı,dua,dualar,duası,bu duayı 3 sabah okudu bakın hacetleri nasıl kabul oldu,bu,duayı,3 sabah,üç,sabah namazı,okudu,bakın,hacetleri,nasıl,kabul,oldu,bu duayı okudu hacetleri kabul oldu,hacet duası,dilek duası,hacet,dilek,dileklerin kabulu için dua,dileklerin kabulü için okunacak dua,hacetlerin kabulü için dua,hacetlerin kabulü için ismi azam duası,hacetlerin kabulü,dilek duası dinle,dilek duası en etkili,dilek duası en etkili dinle,dilek duası nasıl yapılır
BU DUAYI 3 SABAH OKUDU BAKIN HACETLERİ NASIL KABUL OLDU
Sevgili dostlar hepimizin dünya ve ahiretimiz için hayırlı isteklerimiz mutlaka olur. Ve bu isteklerimizi de sadece Yüce Allah’tan diler ve isteriz.Çünkü dua ancak Rabbimize edilir ondan başka ilah yoktur.Bize merhamet eden acıyan ve isteklerimize kavuşturan yüce Allah’tır.Her duada olduğu gibi duaya başlamadan en az 7 salavat 7 istiğfar okuyup Euzü besmele ile başlanmalıdır.

Eğer Yüce Rabbimizden hayırlı ve helal bir isteğimiz var ise aşağıdaki duayı 3 gün Sabah namazından sonra (100) defa okuyup. ” Allahım ben senin aciz kulunum ancak Senden isterim, eğer hayırlı ise bu isteğimi senden acilen kabulünü diliyorum ” diye dua edelim. İnşallah Rabbim hayırlı bir istek ise asla geri çevirmez. Duanızın sonunda yine en az 7 Salavat okuyun 1 Fatiha süresi ve 3 defa İhlas suresi okuyalım Efendimiz (s.a.v) ruhuna hediye edelim.

OKUNACAK DUA;
“Allahümme inni es’elüke bienneke entallahü la ilahe illa entel vahıdül ehadül ferdüs samedüllezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekün lehu küfüven ehad.”
Bu duanın ismi azam olduğu belirtilmektedir.İçinde Allahın ismi şerifleri geçmektedir.