BU DUAYI OKUYAN ALLAH’IN İZNİYLE HER İSTEDİĞİNE KAVUŞUR
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

BU DUAYI OKUYAN ALLAH’IN İZNİYLE HER İSTEDİĞİNE KAVUŞUR

dua kapısı,dua,dualar,duası,dua dinle,bu,duayı,okuyan,Allah’ın,Allahın,izniyle,her,istediğine,kavuşur,bu duayı okuyan Allah’ın izniyle her istediğine kavuşur,hacet duası,hacet duaları,hacet duası nasıl yapılır,hacet duasının okunuşu,hacet duası türkçe,hacetlerin kabulü için dua,hacetlerin kabulu için ismi azam duası,hacetlerin kabulü için salavat,ayet,hadis,en etkili hacet duası,en etkili dua,dilek duası,dilek duası cübbeli,dilek,hacet,dilekleri,kabul,olur
BU DUAYI OKUYAN ALLAH’IN İZNİYLE HER İSTEDİĞİNE KAVUŞUR
Bu dua öyle bir duadır ki her ne için okunursa o şey elde edilir.Allah’ın rızası dahilinde ve haram istek olmadığı sürece. Bu dua tecrübe edilmiş bir dua olduğu kaynakta yazılmaktadır.
Önemli bir dua olup,hayatın her safhasında okumanın büyük yararlarını göreceksiniz.
Gün içinde 3-5-7-9-11-21-41-100-313 şeklinde okuyabilirsiniz. Ayrıca gece yarısı veya sabah namazından 1 saat önce okumak duaya icabet bakımından daha iyi ve çabuk olur. Allah’ın izniyle..

Bismillahirrahmanirrahim.
“Allâhümme inni es’elüke fe inneke lenâ mâlikün,ve inneke alâ külli şey’in kadirun muktedirun.Ve inneke mâ teşâü min emrin yekün.”
Manası:” Ey Allah’ım! Sen’den istiyorum.Çünkü Sen bizim istediklerimizi yapmaya mâliksin.Gerçekten Sen her şeye kâdir ve muktedirsin.Sen neyi dilersen olur.”
Kaynak: Sırrul Esrar Dualar (Arif Pamuk)