BU ESMAYI OKUYANA FAKİRLİK YÜZÜ YOK ALLAH’IN İZNİYLE
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

BU ESMAYI OKUYANA FAKİRLİK YÜZÜ YOK ALLAH’IN İZNİYLE

dua dinle,dinle,dua,dualar,duası,duadinle,sesli dualar,kısa dualar,bu,esmayı,okuyana,fakirlik,yüzü,yok,Allah’ın,izniyle,fakirlikten kurtulma duası,fakirlikten kurtulmak için ne yapmalı,fakirlikten kurtulmak için dua,fakirlikten nasıl kurtulabilirim,fakirlikten kurtaran dua,fakirlikten kurtulmak,fakirlikten kurtulma,fakirlikten korunma duası,zenginlik duası,zenginlik duaları,zenginlik duası dinle,zenginlik duası nihat hatipoğlu,zenginlik esması,zenginlik esmaları

BU ESMAYI OKUYANA FAKİRLİK YÜZÜ YOK ALLAH’IN İZNİYLE
El Macid (C.C): Allah’ın 99 isminden (Esma-ül Hüsna) birisi olan Macid ismi “Kadri ve şânı büyük, keremi, ihsanı bol olan.” anlamlarına gelmektedir. Macid ismi Kur’an-ı Kerim’de geçen bir isimdir. Eğer El-Mâcid isminin anlamını biraz daha açarsak; Macid, ulu ve cömert, şânı yüce anlamlarını taşımaktadır.

Bir kimse “Yâ Mâcid Celle Celalühü” zikrini her namazdan sonra 100 kere okumaya devam ederse, kalbi marifet nuruyla parlayıp pırıl pırıl olur. Bu zikrin okunmasının çok faydaları vardır.Okuyanın rızkı bol olur,zengin olur, mal-mülk sahibi olur. Allah’ın (C.C) izniyle.
kaynak:Yusuf Tavaslı(Esmaül-Hüsnanın faziletleri)