BUNALIM SIKINTI STRES VE PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLARI GİDEREN DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

BUNALIM SIKINTI STRES VE PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLARI GİDEREN DUA

BUNALIM SIKINTI STRES VE PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLARI GİDEREN DUA
Aşağıdaki dua bunalımları hafifletmek, psikolojik rahatsızlıkları ortadan kaldırmak, stres bunalım işleri kolaylaştırmak ve sebebi bilinmiyen sıkıntılardan kurtulmak için başvurulması gereken tesirli bir reçetedir.Bir kimse bu ayeti kerimeyi farz namazlarının sonunda olmak üzere bir cuma gününün ikindi vaktinden başlıyarak aralıksız bir hafta müddetle okumaya devam ederse,hafta sonunda üzerindeki manevi sıkıntı hafifleyecek ve bunu yakınen görecektir. Cenabı Hak her husuta kolaylık ihsan edecektir.

ENFÂL-66 Ayetinin Türkçe Okunuşu: El’âne haffefallâhu ankum ve alime enne fîkum da’fâ(da’fen), fe in yekun minkum mietun sâbiratun yaglibû mieteyn(mieteyni), ve in yekun minkum elfun yaglibû elfeyni bi iznillâh(iznillâhi), vallâhu meas sâbirîn(sâbirîne).
ENFÂL-66 Ayeti Türkçe Meali: Şimdi Allah, içinizde zayıflık olduğunu bildi ve sizden hafifletti. Bundan sonra eğer sabreden 100 kişi olursa, 200 kişiye gâlip gelir ve şâyet sizden 1000 kişi olursa, Allah’ın izniyle 2000 kişiye gâlip gelir. Ve Allah, sabredenlerle beraberdir.