Cesaret İçin Dua | Kayıp Dualar
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

Cesaret İçin Dua | Kayıp Dualar

Kanalımıza ABONE OLUN ? https://goo.gl/yDnyXI ?
Web Sitemizi Ziyaret Edin ? https://goo.gl/kBbPK4 ?
Facebook Sayfamızı Beğenin ? https://goo.gl/ppqIPP ?

Cesaret İçin Dua

Ayete’l kürsi’yi 178 defa okuduktan sonra aşağıda zikrolunan duayı okuyan herkese kuvvetli bir cesaret gelir.Hiç bir şeyden korkmaz olur,aleyhinde ki sebebler lehine döner.

Bismillahirramanirrahim
Allahümme aminün min külli şey`in haifün fe biemnike min külli şey`in ve havfi külli şey`in minke amini mimma ehafü ve ahzeru inneke ala külli şey`in kadir. ya settaru`stürni ! ya settaru stürni! bi setrikellezi seterte bihi ala zalike fela aynün terake vela yedün tesılü ileyke ve sallallahü ala seyyidina muhammeDin ve alihi ve sahbihi ve selleme bi rahmetike ya erhamerrahimin.

Manası:
”Rahman ve Rahim olan allah”ın adıyla .
Ya rabbi!sen herşeyden emin ve salimsin.her şey senden korkmak halindedir.her şeyden salim ve amin olmanın vesilesiyle ve her şeyin senden korkması vesilesiyle beni,korktuğum ve korunduğum her şeyden emin ve salim kıl.gerçekte sen korktuğum ve korunduğum her şeyden emin ve salim kıl.gerçekte sen,her şey üzerine kadirsin.

ey settar olan allah`ım,beni setret!
ey settar olan allah`ım,beni setret!
ey settar olan allah`ım,beni setret!

Zatın görünmesini onunla engellediğin engelle beni ört.bundan böyle gözler seni görmez,eller sana ulaşmaz.efendimiz muhammed(s.a.v.)`in al`inin ve ashabının üzerine rahmetin sebebiyle rahmetler ve eminlikler yağdır.ey rahmet edicilerin en merhametlisi olan allah`ım!“

Rivayet olundu ki: her kim besmele-i şerifeyi 625 kere yazar da yanında taşırsa,allahü teala ona büyük bir heybet ve cesaret verir.kimsenin ona kötülük yapmaya cesareti olmaz.