CUMA GÜNÜ BU SALAVATI OKUYANLAR RIZIK SIKINTISI ÇEKMEZ
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

CUMA GÜNÜ BU SALAVATI OKUYANLAR RIZIK SIKINTISI ÇEKMEZ

dua dinle,dua,dualar,duası,duadinle,sesli dualar,kısa dualar,cuma günü,bu salavatı,okuyanlar,rızık,sıkıntısı,çekmez,cuma günü okunacak dualar,cuma günü okunacak sureler,cuma günü okunacak zikirler,cuma günü okunacak salavatlar,cuma günü okunacak dilek duası,cuma günü okunacak esmalar,cuma günü okunacak bereket duaları,cuma günü okunacak bereket duası,cuma günü bereket için okunacak dua,cuma günü okunacak salavat cübbeli,cuma günü okunacak dualar nihat hatipoğlu

CUMA GÜNÜ BU SALAVATI OKUYANLAR RIZIK SIKINTISI ÇEKMEZ
Salavat getirmenin dinimizde ayrı bir önemi vardır. Genellikle Müslümanlar salavat getirmeyi adet haline getirir ve dillerinden düşürmezler. Zira salavat getirmenin faydaları ve mucizeleri herkesçe bilinmektedir. Fakat bilinmeyen şudur ki, salavatında çeşitleri vardır ve belli nedenler ile okunabilir.

Rızkın açılması için başvurabileceğiniz dualar ve Esmalar elbette ki vardır. Fakat bu amaç ile okunabilecek salavatlar da vardır. Bu salavatlar bulunmalı, çıkarılmalı ve adabı ile okunmalıdır. Rızkınızın açılmasını istiyorsanız, sizler ile paylaşacağımız bu salavata kulak kabartın ve bu salavatlara hayatınızda yer verin inşeallah. Günde 200 defa okuyunuz.

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.
Anlamı: Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşküllerimi bu salavat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.