Dargınlıkları Küskünlükleri Giderecek Etkili Dua
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

Dargınlıkları Küskünlükleri Giderecek Etkili Dua

dua kapısı,dua,dualar,duası,dargınlıkları,küskünlükleri,giderecek,gideren,etkili,küs,dargın,dargınlıkları gidermek için yapılabilecek dua,dargınlıkları gideren dua,küskünlükleri gideren dua,küskünler için dua,küs olan birinin barışması için dua,küs olan iki kişiyi barıştırma duası,küs olan iki kişi nasıl barıştırılır,küs olan insanlar nasıl barışır,küs olan kişileri barıştırma duası,küs olan kardeşlerin barışması için dua,küs olan kişiyle barışmak için dua,barışma duası
Dargınlıkları Küskünlükleri Giderecek Etkili Dua
İslam dininde bilindiği gibi dargınlık ve dargınlığı devam ettirmek hoş değildir. Zaten dargınlık devam ettiği sürece her iki taraf da huzursuzdur. Bunu Dua ile gidermeye çalışalım inşeallah.
Günde en az 3 defa okuyalım inşeallah.
Okunuşu: “Allahhümme ellif beyne kulubina ve aslih zate beynina, vehdina sübüle’s-selami ve neccina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibne’l-fevahışe ma za- hara minha ve ma betane. Allahümme’hfazna fi esma ma ve ebsarina ve ezvacina.”

Anlamı: “Allah’ım! Kalplerimizi birleştir(bizi ayrılığa düşürme). Aramızı / sosyal ilişkilerimizi düzelt. Bizi doğru yola ilet. Bizi (şirk, küfür ve nifak) karanlıklarından kurtar, (iman ve İslam) aydınlığına çıkar, bizi her türlü çirkinlik ve edepsizliğin açığı ve gizlisinden uzaklaştır. Allah’ım! Kulaklarımızı, gözlerimizi ve eşlerimizi (her türlü kötülükten ve günahtan) koru.” (İbn Hibban, Rakaik, No: 996)