DİLEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN MÜTHİŞ ETKİLİ DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

DİLEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN MÜTHİŞ ETKİLİ DUA

DİLEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN MÜTHİŞ ETKİLİ DUA
Hepimizin kabul olmasını istediği duaları , yerine gelmesini istediği dilekleri vardır . Önemli olan bu dileklerin ne kadar dinimize , inancımıza uygun olup olmadığıdır. Günümüzde insanlar Allah’ın hoş görmediği , Allah’ın sevmediği şeyleri Allah’tan isteme hadsizliğini göstermektedirler. Mantıklı düşünecek olursak bu yapılan iş Rabbimize yapılan bir hakarettir.Allah’tan istenilen şeyin onun rızası doğrultusunda olması gerekmektedir. İşte böyle rızayı ilahiye uygun dileklerinizin gerçekleşmesi için son derece tesirli dualar .

1- Kim akşam namazının farzından sonra 40 defa Fatiha suresini okuyup dileğini söylerse en kısa zamanda isteğine nail olur .
2- Kim Yusuf suresini bir kağıda yazıp bunu, içilecek suyun içine bırakırsa ve her susadığında bu sudan içerse Allah ‘ın izni ile dilediği ne ise gerçekleşir.
3- Kim 41 Yasini 7 ye bölüp sabah namazından sonra okursa her ne haceti var ise gerçekleşir.

4- 75 defa Ya Muizzü Esmasını zikredip dua ederse isteği kabul olunur .
5- Yatsı namazını kıldıktan sonra her birinin başında besmele çekerek ardarda 7 Fatiha suresi okunur. Arkasından da 7 kere bu salavat okunup dileği Allah’a arzedilir. Kısa zamanda gerçekleşir.
” Allahümm salli ala seyyidina muhamedin abdike ve habibike ve rasuliken nebiyyil ümmiyyi ve ala alihi ve sahbihi ve sellim. Allahümme salli ve barik ala seyyidina muhammedin ve ala alihi adede kemalillahi ve kema yeliku bi kemalih.”