ES SELAM İSMİNİN FAZİLETİ SIRLARI VE HACET DUASI
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

ES SELAM İSMİNİN FAZİLETİ SIRLARI VE HACET DUASI

dua dinle,dinle,dua,dualar,duası,sesli dualar,kısa dualar,es selam isminin fazileti ve sırları,es selam,isminin,fazileti,sırları,ve,hacet duası,es selam celle celalühü,es selam cübbeli ahmet hoca,es selam duası,es selam esması fazileti,es selam esmaül hüsna,es selam fazileti,es selam havası,es selam isminin sırları,es selam ne demektir,hacet duası dinle,hacet duasının anlamı,hacet cübbeli,hacet duaları,hacet dilek duası,hacet esması,hacet esmaları
ES SELAM İSMİNİN FAZİLETİ SIRLARI VE HACET DUASI
Es-Selâm (C.C.) esmasının Anlamı : Her çeşit afet ve kötü hadiselerden salim kalan ve etkilenmeyen, kullarını her türlü tehlikelerden selamete çıkaran, bahtiyar kullarına lütuf ve kereminde bulunan güven ve huzur içinde yaşatan. Zor durumlardan selamete çıkaran.
Esenlik veren Kullarına rahmet ve bereket ihsan eden, onları emin kılan
Kullarını tehlikelerden koruyan ve onlara selamet veren, kıyamet günü mü’min kullarını azaptan koruyan ve cennette kullarına selam veren

ES-SELAM ismi şerifini devamlı okuyan kimse, her türlü felaketten, her türlü afet ve beladan güvende olur.
ES-SELAM ismi şerifini devamlı okuyan kimse, Allah’ın himayesine girer ve Onun yardımı ve himayesi ile zalimin zulmünden kurtulur, koruma altına alınmış olur.
Her namazın arkasından “Ya Selam” isminin zikrine devam eden kimseyi Yüce Allah, adalet ve selamete ulaştırır, emniyet ve güven verir, her türlü zulümden, kötülüklerden korur.
Bir hastaya her gün(131) kere “Ya Selam” okunsa Allah’ın izni ile şifa bulur. Yer ve gök afet ve belalardan korunur. Bu miktara devam eden kimse Kalb-i selime kavuşur.

Her gün 131 kere “Ya Selâm Celle Celâlühû” zikrine devam eden kimse görünür, görünmez her türlü kazalardan korunur.
Cuma ezanı okunurken “Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Selâmün kavlen min Rabbi’n-Rahîm ” okuyup ardından 17161 kere “Ya Selâm” ism-i şerifini zikredenin dileği en kısa zamanda gerçekleşir.

Ruh ve sinir hastalarına, her gün 131 kere “Ya Kuddûs, Ya Selâm Celle Celâlühû” okunursa en kısa zamanda sıhhat bulur, iyileşir.
“Ya Selâm Celle Celâlühû” 131 kere zikrine devam eden kimse bekâr ise en kısa zamanda evlenir, evli ise ömür boyu mutlu olur.