EŞLER ARASI SEVGİYİ ARTIRAN MUHTEŞEM DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

EŞLER ARASI SEVGİYİ ARTIRAN MUHTEŞEM DUA

dua dinle,dinle,dua,dualar,duası,duadinle,sesli dualar,kısa dualar,en güzel dualar,eşler,arası,sevgiyi,artıran,muhteşem,eşler arası sevgiyi artırmak için dua,eşler arası sevgiyi artıran dua,eşler arasını düzelten dualar,eşler arasındaki soğukluk için okunacak dua,eşler arasındaki soğukluk nasıl giderilir,eşler arası iletişim,eşler arası muhabbet için dua,eşler arası muhabbet,eşler arası bağı kuvvetlendirmek için dua,eşler arası dua,eşler arası düzeltmek için esma
EŞLER ARASI SEVGİYİ ARTIRAN MUHTEŞEM DUA
Her kim eşi ile sevgi bağının kuvvetlenmesini diler ve ömür boyu ayrılmak istemez ise bu İsm-i Şerifi okumaya devam etsin.
Erbain-i İdrisiyye İdris (a.s)’a indirelen 40 isimi şerifdir.Bu İsimlerden olan Rabbimizin “Yâ Dâim ” ismi şerifini aşağıdaki şekilde okumaya devam edilir.
Halis bir niyetle eşi ile beraber yediği her hangi bir yiyecek yada içeceğe, yada sadece niyet ederek okunabilir.

Bu ismi şerifi okumaya devam eden kişilerin eşleri ile aralarına Allah-u Teâlâ o kadar bir ülfet ve sevgi verir ki ömür boyu ayrılmazlar.
Her gün (300) kere veya (3084) defa okumaya devam edilir. 21 Gün. Daha sonraki günlerde en az sabah akşam 7 defa yada her namazdan sonra okunmaya devam edilir.
Okunacak Esma-i Şerif:
“Yâ Dâimü fela fehane ve zevale li mülkihi ve beğaihi yâ Dâimü “
Anlamı: “Ya Dâim olan.mülkü ve bekâsı için hiçbir yokluk söz konusu olmayan Zat!Yâ Dâim!”.