GÖZ HASTALIKLARINI ESMAÜL HÜSNA İLE TEDAVİ
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

GÖZ HASTALIKLARINI ESMAÜL HÜSNA İLE TEDAVİ

dua kapısı,dua,dualar,duası,göz,hastalıklarını,esmaül,hüsna,ile,tedavi,etme,esma,esmaül hüsna,göz hastalıkları için dua,göz hastalıkları için okunacak dua,göz hastalıkları için rukye,göz hastalıkları için esmaül hüsna,göz hastalıkları için okunacak esmaül hüsna,göz hastalıkları için şifa duası,göz hastalıkları için ayetler,göz hastalıkları için şifa duaları,göz hastalıkları için şifa ayetleri,gözlerin kuvvetlenmesi için dua,gözlerin görmesi için,okunacak,en etkili
GÖZ HASTALIKLARINI ESMAÜL HÜSNA İLE TEDAVİ
Bir doktor anlatıyor dostlar diyor ki: “Esmâü’l-Hüsna’nın tüm hastalıklara şifa olduğunu keşfettim. Gözümle gördüğüm, şahit olduğum bir olayı anlatayım: Bir arkadaşımın gözleri iltihaplanmış, kıpkırmızı kesilmişti. İki elini gözlerinin üstüne koyarak ‘YA NUR, YA HABİR, YA VEHHAB’ esma-i şeriflerini okumaya devam etti ve bir süre sonra Allah’ın lütfuyla gözleri eski haline geldi” diyor.

Göz damarları için : Ya Muteal
Göz için: Elinizi gözlerinizin üstüne koyup Ya Nur, Ya Basir, Ya Vahhab ismi şeriflerini okuyun.
Zihninizde gözlerinizdeki rahatsızlığı hedef alarak 500 kere aşağıdaki zikri okuyun.Zamanla mutlaka tekrarlayın.“La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil’Aziym”
Anlamı : Güç ve kuvvet ancak Allahu Teâlâ’nındır.
”Bu dua (99) derde devadır. Bunlardan en küçüğü kalpteki sıkıntıdır. Günde 100 – 500 Adet okuyunuz.