Hadîs Sohbetleri 14: Meleklerin Yaptığı Mâbet – İsmail Hünerlice Hoca Efendi
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

Hadîs Sohbetleri 14: Meleklerin Yaptığı Mâbet – İsmail Hünerlice Hoca Efendi

İsmail Hünerlice hocamızın bu haftadaki sohbetinde, Peygamber (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem) Efendimizin hadis-i şeriflerinin beyan ettiği üzere Allah Teâlâ’nın herşey için takdirinin bulunduğu, İlmin birden ortadan kaldırılmayıp alimlerin vefatıyla kalkıp cahillerin fetvalar verip insanları delalete sürdüreceği, Kıyamette ilk dirilecek kimsenin Peygamber Efendimiz (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)in olduğu, fazilet sahiplerini ancak fazilet sahiplerinin anlayabileceği, dünyalık bakımdan kendimizden aşağıda olan kimselere bakmamızın gerektiği gibi konular anlatılıyor.

İsmailağa NET, cemaatimizin kıymetli hocalarından İsmail Hünerlice Hoca Efendinin ders ve sohbetlerinizi istifadelerinize sunuyor.

İsmail Hünerlice hocamızın muhtelif konulara ve Şemâil-i Şerîf üzerine sohbetlerine ve Akâd-i Nesefî derslerine ait kayıtlara www.ismailaga.net ‘ten ulaşabilirsiniz.

İSMAİLAĞA NET | Yolumuz Sohbet

Portal: https://www.ismailaga.net/
E-posta: soru@ismailaga.net
Facebook-Twitter-Instagram: @ismailaganet
Telefon: 0850 811 7777

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ve portalimize üye olarak yeni video, ders ve sohbetlerden anında haberdar olabilirsiniz.