HAYIRLI HACET VE İSTEK İÇİN OKUNACAK SALAVAT
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

HAYIRLI HACET VE İSTEK İÇİN OKUNACAK SALAVAT

dua dinle,dinle,dua,dualar,duası,duadinle,sesli dualar,kısa dualar,hayırlı,hacet,ve,istek,için,okunacak,salavat,hacet duası,hacet namazı duası,hacet duası dinle,hacet ayetleri,hacet duasının anlamı,hacet duası cübbeli ahmet hoca,hacet duaları,hacet dilek duası,hacet duası cübbeli,hacet duası arapça dinle,hacet duası nasıl yapılır,etkili hacet duası,hacet duası fazileti,hacet gerceklesmesi icin zikir,dilek duası,hayırlı dilek duası,hacet dilek
HAYIRLI HACET VE İSTEK İÇİN OKUNACAK SALAVAT
Hayırlı bir murat yada hayırlı bir işin gerçekleşmesi için sabah namazından sonra 40 gün okumayı adet haline getiren muradına nail olur.
Hayırlı bir murat ve niyetin gerçekleşmesi için tesirli bir salavatı şerifedir.
Bu salavatı şerifi(12000) defa okuyan Efendimiz (s.a.v)’i görme şerefine nail olur. Efendimizin (s.a.v) cemalini rüyada bir defa görmek yüz senelik ibadetten daha faziletlidir. Okuma sayısı olarak 1- 3-7-21-41 veya 101 defa okunabilir belli bir sayısı yoktur.

Okunacak salavat-ı şerif:
“Allâhümme salli alâ seyyidinâ muhammedin abdike ve rasûlike ve haliylike ve habibike salâten erkâ bihâ merâkıyel ıhlâsı ve enâlü bihâ ğâyetel ıhtisâsı ve sellim tesliymen adede mâ ehâte bihi ılmüke ve ahsâhü kitâbüke küllemâ zekerakez zâkirûne ve ğafele an zikrihil ğâfilûn.”

Manası: ” Allah’ım! Kulun,rasulün,dostun ve habibin olan Efendimiz Muhammed’e beni ihlas merdivenlerine tırmandıracak, bir takım hususiyetlerin sonuna erdirecek bir şekilde salat eyle. Aynı şekilde ona, senin ilminin ihata ettiği ve kitabında sayılı bulunan şeyler adedince ve Seni zikredenler zikrettikleri ve Senin zikrinden gafil olanlar bu gafletlerinde devam ettikleri sürece selam eyle.”