KEVSER SURESİNİ OKUMANIN SIRRI VE FAZİLETLERİ
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

KEVSER SURESİNİ OKUMANIN SIRRI VE FAZİLETLERİ

dua dinle,dinle,dua,dualar,duası,duadinle,sesli dualar,kısa dualar,en güzel dualar,kevser suresinin okumanın sırrı ve faziletleri,kevser,suresi,suresinin,okumanın,sırrı,ve,fazileti,faziletleri,kevser suresi okunuşu,kevser suresi anlamı,kevser suresi dinle,kevser suresi ezberleme,kevser suresinin fazileti,kevser suresi anlamı ve okunuşu,kevser suresi fazileti ve sırları,kevser suresi faydaları,kevser suresi fazileti nihat hatipoğlu,kevser suresi ve faziletleri
KEVSER SURESİNİ OKUMANIN SIRRI VE FAZİLETLERİ
Günde 100 defa okuyanın her isteği olur. Çok okuyan ve okumaya devam eden Peygamber Efendimizi (S.A.V.) rüyasında görür.
Peygamber Efendimizi (S.A.V.) rüyasında görmek isteyen; cuma günü, yatsı namazından sonra Kevser Suresini 1000 defa okur, 1000 defa da salatü selam getirip, konuşmadan yatarsa rüyasında görür.
Kevser suresini 100 kere okuyanın muradını Allah-ü Teala verir.

Kevser suresini günlük hayatımızda her gün okuyanın kalbi iyi duygularla dolar taşar
Her türlü meşru ihtiyaç için yağmur yağarken 100 defa okunursa ve dua edilirse muradı hasıl olur.
Sabah erkenden ve istediği saatte uyanmak isteyen yatmadan önce üç kere Kevser suresini okursa istediği maksat hasıl olur.
Günlük yaşantımızda her gün okumak düşmanların kinini engeller.

Allah’ü Teala buyuruyor ki “İzzetime yemin ederim ki Kevser suresini kim inanarak ve sevabını umarak okursa onu affederim.”
Kevser Sûresi ve Anlamı
Bismillahirrahmanirrahim.
İnna a’taynakelkevser. Fesalli lirabbike venhar. İnne şanieke hüvel’ebter.
Kevser Sûresinin Anlamı (Manası)
« Biz sana kevseri verdik, o halde sen de Rabbin için namaz kıl, kurban kes. Asıl zürriyetsiz olan, sana buğzedenin kendisidir.