MADDİ SIKINTIDAN VE FAKİRLİKTEN KURTULMAK İÇİN ZENGİNLİK DUASI
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

MADDİ SIKINTIDAN VE FAKİRLİKTEN KURTULMAK İÇİN ZENGİNLİK DUASI

dua kapısı,dua,dualar,duası,maddi,sıkıntı,sıkıntıdan,ve,fakirlikten,kurtulmak,için,zenginlik,zenginlik duası,zenginlik suresi,zenginlik ayetleri,zenginlik ayetleri oku,cübbeli zenginlik duası,cubbeli zenginlik zikri,zengin olmak,zengin olmak için okunacak dua,zengin olmak için ne yapmak lazım,fakirlikten kurtulma duası,fakirlikten kurtulmak için ne yapmalı,maddi sıkıntılardan kurtulmak için dua,maddi sıkıntı duası,maddi sıkıntı için zikir,zengin olmak istiyorum
MADDİ SIKINTIDAN VE FAKİRLİKTEN KURTULMAK İÇİN ZENGİNLİK DUASI
Zenginlik duası, maddi ve manevi olarak rızkımızın artması ve lütuflara mazhar olmak için, elimizde bulunan olanaklara göre çalışmalı ve dualar etmeliyiz. Yüce Rabbimiz bizleri yaratarak, görevlerimizi yapmamızı istemiştir. Görevlerini gereği gibi yerine getiren müminler, maddi ve manevi ihsanlara mazhar olurlar. Bu sebeple Allah’tan isteyeceğimiz şeyler ne olursa olsun, öncelikle bize düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Sonrasında ne istersek karşılığını alabiliriz. Aşağıda ki duaları istediğiniz kadar her gün okuyunuz ister birini ister bir kaçını istersenizde hepsini birden okuyunuz.

“Ya ilahel alihetir – refiy-ı celalüh.” Her gün bunu 20 defa okumayı alışkanlık haline getiren kişiler fakirlikten kurtulur, kendisine rızık kapıların açılmasını sağlar.
“Ya Vehhab” Meali, “Ey bolca hediyeler veren Vehhab.” Bu esmayı çeken kişiler zengin olmanın yolunu açarlar.
“Ya eğna min külli ganiy.” Meali, “Ey zengin olan, ey bütün zenginlerin en zengini” Bunu her gün tekrar etmeyi alışkanlık haline getirin.

“Ya ecvedü min külli cevad” Meali, “Ey cömert olan, ey bütün cömertlerin en cömerti” Her gün zikredilmesi gerekir.
“Ya elfatü min külli latif” Meali, “Ey lütuf sahiplerinden daha lütufkar olan Latif” Bu esmanın zengin olmak isteyenler tarafından okunması gerekir.
“Ya ekremü min külli Kerim” Meali, “Ey ikram eden, ey ikram edenlerden daha Kerim” Bu zikri zengin olmak için okuyun.