ÖYLE BİR AYET Kİ OKUYANIN TÜM HACETLERİ KABUL GÖRÜYOR
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

ÖYLE BİR AYET Kİ OKUYANIN TÜM HACETLERİ KABUL GÖRÜYOR

ÖYLE BİR AYET Kİ OKUYANIN TÜM HACETLERİ KABUL GÖRÜYOR
Bu Âyet-i Kerimi Okuyana Beklenmedik Kapılar Açar, helal dairesi içinde ki tüm meşru istekleri hacetleri Allah’ın izniyle kabul görür. tam bir itikatla huzuru kalb ile anlamınıda düşünerek okuyalım inşeallah.
Bu âyet-i Kerim Araf Suresi(89)’ncu ayeti kerimdir.
Bu Âyet-i Kerimiz her gün 40 defa okuyan ve 40 gün devam edene her konuda beklenmedik hayırlı kapılar açılır.

قَدِ افْتَرَيْنَا عَلَى اللّهِ كَذِبًا إِنْ عُدْنَا فِي مِلَّتِكُم بَعْدَ إِذْ نَجَّانَا اللّهُ مِنْهَا وَمَا يَكُونُ لَنَا أَن نَّعُودَ فِيهَا إِلاَّ أَن يَشَاء اللّهُ رَبُّنَا وَسِعَ رَبُّنَا كُلَّ شَيْءٍ عِلْمًا عَلَى اللّهِ تَوَكَّلْنَا رَبَّنَا افْتَحْ بَيْنَنَا وَبَيْنَ قَوْمِنَا بِالْحَقِّ وَأَنتَ خَيْرُ الْفَاتِحِينَ
Bismillahirrahmanirrahim
Kadiftereynâ alâllâhi keziben in udnâ fî milletikum ba’de iz necceynâllâhu minhâ, ve mâ yekûnu lenâ en neûde fîhâ illâ en yeşâallahu rabbunâ, vesia rabbunâ kulle şey’in ilmen, alâllâhi tevekkelnâ, rabbenâftah beynenâ ve beyne kavminâ bil hakkı ve ente hayrul fâtihîn(fâtihîne).

O, bizi ondan kurtardıktan sonra, eğer tekrar sizin milletinize* dönersek, Allah’a karşı yalan yere iftira etmiş oluruz. Rabb’imiz Allah dilemedikçe* bizim ona dönmemiz olacak şey değildir. Rabb’imizin bilgisi her şeyi kuşatmıştır. Biz, yalnızca Allah’a tevekkül* ettik. Ey Rabb’imiz! Bizimle kavmimizin arasında gerçeği ortaya çıkar. Sen, gerçeği ortaya çıkaranların en hayırlısısın.