RIZKIN BEREKETLENMESİ VE ZOR İŞLERİN KOLAY OLMASI İÇİN DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

RIZKIN BEREKETLENMESİ VE ZOR İŞLERİN KOLAY OLMASI İÇİN DUA

dua dinle,dinle,dua,dualar,duası,rızkın,bereketlenmesi,ve,zor,işlerin,kolay,olması,için,zor işlerin kolay olması için dua,zor işlerin çözümü için dua,zor işlerin kolaylaşması için dua,zor işlerin çözülmesi için dua,zor işlerin halli için dua,zor işlerin hallolması için dua,zor işlerin çözümü için esma,rızık bereket duası,rızık bereket bolluk nimet,rızık bereket duası dinle,rızık bereket huzur duası,rızık bereket ayetleri,rızık bereket için dua,rızık bereket duaları
RIZKIN BEREKETLENMESİ VE ZOR İŞLERİN KOLAY OLMASI İÇİN DUA
İsm-i Şerifimiz YA ŞEHİD (C.C) dostlar anlamı ise: Kendisine hiç bir şey gizli olmayan, her yerde hazır ve nâzır olan ve her yapılanı gören.Gizli ve aşikar yaptığımız işlerin şahidi, Allah Teâlâ’dır.
Dünyada olduğu gibi ahirette de yaptıklarımızın hiçbirini inkar etmek mümkün değildir.Çünkü yapılan işlerin şahidi Cenab-ı Hakk’tır.

Bu ism-i şerife devamlı her gün(319) defa okumaya devam eden ve İsm-i şerifin manasını düşünerek okuyanlar zor işlerin altından kalkarlar.Allah Teâla rızkını ve malına bereket ihsan eder, kalbini genişleterek huzura kavuşturur.
“Ey her şeyin şahidi olan Allah’ım! Bizlere Sen’in her şeye şahid olduğun bilinci içerisinde emirlerini yapma gücü ihsan eyle.” Amin