SİNİRLİ KİŞİYE OKUNACAK EN ETKİLİ DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

SİNİRLİ KİŞİYE OKUNACAK EN ETKİLİ DUA

dua kapısı,dua,dualar,dua dinle,sinirli,kişiye,okunacak,en etkili,en etkili dua,sinirli kişiye okunacak en etkili dua,sinirli kişiye okunacak dua,sinirli kişiye okunan dua,sinirli kişiyi sakinleştirmek için dua,sinirli kişi için okunacak dua,öfkeli kişiye okunacak dua,öfkeli insana okunacak dua,öfkeli insana okunacak esma,sinirli insanlara okunacak dua,sinirli ve agresif insanlara okunacak dua,sinirli kişiye okunacak esma,insana,insanlara,en,etkili
SİNİRLİ KİŞİYE OKUNACAK EN ETKİLİ DUA
Sinirli, öfkeli, hiddetli bir kişiye bu hali üzerinde iken onu sakinleştirmek için 88 adet “Ya Hâlim” ismi şerifi okunur ve üflenirse Allah’ın izniyle derhal sakinleşir.
Halim, yumuşak ahlâklı, güler yüzlü demektir. Öfkesiz ve sabırh demektir.

Ayrıca sinir ve öfkenin kendisinde huy edindiği ve çok çabuk ve sık sinirlenen kişilerde bu ismi günlük olarak sayısı miktarınca “şifa niyetiyle” okurlarsa, Allah’ın izni ile bu kötü hal onlardan kalkar.
Bilindiği üzere kötü huylardan kurtulmak kolay değildir, sabır ve sebat ederek okumaya devam edilmelidir. Okunan esmanın daha çabuk tesir etmesi için, okunan ismin anlamı düşünülmelidir. Allah’u tealanın bu isminin anlamını bilmek gereklidir.