Toplu Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Dua
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

Toplu Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Dua

toplu,para,ihtiyacı,olanlar,için,para ve bereket duası,para ve rızık duası,para duaları,para duası okuyanlar,para kazanmak duası,para kazanma duası,para getirme duası,para çoğaltma duası,para çekme duası,para çağırma duası,cüzdan para duası,cübbeli para duası,para biriktirme duası,bol para duası,para bulma duası,nihat hatipoğlu para duası,para duası oku,para duası arapça,zenginlik duası,zenginlik için dua,zenginlik
Toplu Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Dua
Dualar bizlere en büyük kapıları bile açan güçlü kelimelerdir. Hayatımız boyunca tüm isteklerimizi, dileklerimizi dile getirmemiz için bizlere sunulan nimetlerdir. Elbette hayatımızın her alanında ve her zaman, her şey için dua edebiliriz. Fakat dua etmek hiçbir zaman bu kadar kaçınılmaz olmamıştır. Maddi sıkıntılar, acil nakit ihtiyaçları ve bunlara benzer her türlü maddi imkânsızlıklar dinimizi dahi dilediğimiz gibi yaşamamıza mani olmaktadır. Bu nedenle toplu paraya ihtiyaç duyduğumuzda, acil para bulmamız gerektiğinde

okuyabileceğimiz duayı sizler ile paylaşıyoruz. Rabbimizin izni ile bu duayı okuyarak her türlü maddi sıkıntınıza bir çare bulabileceksiniz.
Allâhümme innî eûzü bike minelhemmi ve hazeni ve eûzü bike minel aczi vel keseli ve eûzü bike minelcübni vel buhli ve eûzü bike min ğalebeddîne ve kahrir-ricâli.

Anlamı: “Ey Allah’ım. Elem ve şaşkınlık hâlinden, acizlik ve bıkkınlıktan, korkaklık ve cimrilikten, borcun kendimi alt etmesinden, insanların nefsimi kullanmaya çalışmasından ve kahrından Sana sığınırım.”
Dilendiği kadar okunabilecek olan bu dua da düzenli okunursa, maddi sıkıntıların tümü giderilir ve ihtiyaç duyduğunuz para sizlere gelir.