TÜM SIKINTILARA ÇÖZÜM OLACAK DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

TÜM SIKINTILARA ÇÖZÜM OLACAK DUA

dua kapısı,dua,dualar,duası,tüm sıkıntılara çözüm olacak dua,tüm,sıkıntılara,çözüm,olacak,sıkıntı duası,sıkıntıdan kurtulma duası,sıkıntılardan kurtulma duası,sıkıntı için dua,sıkıntı duası dinle,sıkıntı için,sıkıntı gideren dua,sıkıntı anında okunacak dua,sıkıntı ayetleri,sıkıntı anında okunan dua,sıkıntı anında dua,sıkıntı beladan kurtulmak için dua,sıkıntı bela musibet duası,sıkıntı duaları,sıkıntı dua,sıkıntı esması,sıkıntı esnasında okunacak dua
TÜM SIKINTILARA ÇÖZÜM OLACAK DUA
Pek çok kişi sıkıntılı gergin yorgun çaresiz hissettiği anlarda dualara sığınmak ister. Sıkıntı anlarından kurtulmak, ferahlamak ve yeniden rahatlamak için dua etmek etkili bir yöntemtir.Duanın rahmetinin farkında olan ve olmayan ilim sahibi olan veya olmayan kimselerin dahi ihtiyaç duyduğu sıkıntı duası her vakit uygun şekilde okunan duaların arasındadır.
“Rabbi edhılni müdhale sıdkin ve ahricni muhrace sıdkin ve’c’al li min ledünke sultanen nasira.” (10 Kere) (İsra suresi 80. ayet)

ANLAMI: “Ya Rabbi! Beni doğru bir giriş ile girdir ve yine doğru bir çıkış ile çikar.Katından bana yardım edici bir kuvvet ihsan eyle.”
“Rabbişrah li sadri. Ve yessir li emri. Vahlul ukdeten min lisani. Yefgahü kavli ” (10 Kere)
ANLAMI: “Ya Rabbi! Göğsümü ve gönlümü genişlet, işimi kolaylaştır. Dilimin bağını çöz, sözümü anlaşılır eyle.”
“Ya Hayyu Ya Kayyum, Birahmetike esteğisu.” (10 kere)
ANLAMI:”Ey Hayy ve Kayyum olan Allah’ım, Senin Rahmetine Sığınıyorum.”