VÜCUTTA Kİ AĞRI VE SANCILAR İÇİN OKUNACAK DUA
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

VÜCUTTA Kİ AĞRI VE SANCILAR İÇİN OKUNACAK DUA

dua kapısı,dua,dualar,duası,dua dinle,vücutta ki ağrı ve sancılar için okunacak dua,vücutta ki,ağrı,ve,sancılar,için,okunacak,ağrı için dua,ağrılar için dua,ağrılar için rukye,agrılar için okunacak dua,ağrılar için en etkili dua,sancı için dua,sancı için okunacak dua,sancı için ne iyi gelir,sancılar için dua,sancı duası,ağrı ve sancılar için okunacak dua,ağrı ve sancılar,en etkili dua,vücutta ki ağrılar için dua,sancı,okunacak dualar
VÜCUTTA Kİ AĞRI VE SANCILAR İÇİN OKUNACAK DUA
Resûlullah efendimiz (s.a.v.) hasta ziyaretine gitmişti. Hastanın, çok ağrısı ve sancısı vardı. “Ağrıyan yeri sağ elin ile yedi kere mesh eyle! Her defasında E’ûzü bi’izzetillahi ve kudretihi min şerri mâ-ecidü ve ühâzirü oku!” buyurdu. (Bostân-ül-Ârifin)
Resûlullah yine buyurdu ki: “Yağmur suyunu toplayıp, üzerine, Fâtiha-i şerîfe, Âyet-el-kürsi, İhlâs-ı şerîf ve Kul-e’ûzü sûreleri yetmişer kere okunur. Bu sudan aralıksız yedi sabâh içenlerin hastalıkları, ağrıları zâil olur.” Bunları, beş, on sâlih müslümân toplanıp, aralarında taksim ederek okuyup, suya üfleyebilirler” (Hazînet-ül-esrâr)