BERAT GECESİ ÖZEL DUA – 40 YILLIK GÜNAHLARI AFFETTİREN GECE
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

BERAT GECESİ ÖZEL DUA – 40 YILLIK GÜNAHLARI AFFETTİREN GECE

Bizleri bu geceye kavuşturan Allah’a binlerce kez şükürler olsun. Bu gece çok kıymetli bir gece. Kadir gecesinden sonra ibadetlere en çok karşılık verilen gece. Kadir gecesinde bire 30 bin ecir verilir bu gece ise bire 20 bin ecir verilir. Yani siz bir rekat namaz kıldığınızda bu normal zamanlarda 10 sevap ise bu gece 20 bin sevap kazandırıyor. Rahmeti sonsuz olan Rabbime şüküler olsun.

Euzu billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

Alemlerin Rabbi, Rahman, Rahîm ve Din Günü’nün Mâliki olan Allah’ımız! Sana hamd ederiz. Ancak sana ibadet eder ve yalnızca senden isteriz. Bizi kendilerini nimetlendirdiğin Peygamberlerinin yoluna erdir.

Ya Rabbel Alemin, bu gece Berat Gecesi, sen bu gece şafak sökene dek günahları affeder rızık isteyene rızık sağlık isteyene sağlık derman isteyen derli kullanına derman verirsin. Bi günahkar kullarınız sürekli tövbe eder ancak tövbemizi bozar yine günah işleriz. Sende affedicisin, affetmeyi seversin bu mübarek gecede biz günahkar kullarını affeyle. Şeytanın günahlarımızı unutturmasına tövbeden yüz çevirmemize sebep olmasına müsade etme. Bir yıl boyunca 5 yıl boyunca 10 yıl boyunca 20 yıl boyunca 40 yıl, 60 yıl boyunca işlediğimiz tüm günahları sana itiraf ediyoruz, tövbe ediyoruz Ya Rabbim sen tövbelerimizi kabul eyle günahlarımızı affeyle. Ey Rahman olan Rahim olan Allah’ım bizi bu geceye eriştirdiğin için sana şükürler olsun. Bize tövbeyi nasip ettiğin için sana şükürler olsun, bizlere pişmanlığı nasip ettiğin için sana şükürler olsun. Herşeye kadir olan bir olan tek olan Allah’ım bizleri Ramazan-ı Şerife eriştir ve hakkıyla oruçlarımızı tutmayı hayır hasenat işlemeyi 5 vakit namazlarımızı layıkıyla eda etmeyi ve 30 Ramazan sonrası sevdiklerimizle birlikte kutlayabileceğimiz Ramazan Bayramına erişmeyi nasip eyle. Amin Ya Rabbi. Bu amansız salgın hastalıktan bizleri koru, şuan hasta yatağnda şifa bekleyen kullarına şifa nasip et, ahirete göçmüş tüm kullarına da rahmetinle muamele et Ya Rabbim. İlahi Yarabbi vatanı için savaşmış gelmiş geçmiş tüm şehitlerimize rahmet eyle Peygamberimiz Hz Muhammed aleyhissalatu vesselama komşu eyle cümlesini. Şuan görevi başında olan tüm askerlerimize polislerimize jandarmalarımıza doktorlarımıza hemşerilerimize bizler için mücadele eden cümle kullarına da kolaylıklar ihsan et onlar içinde okuyoruz bu duaları kabul eyle Ya Rabbi. Amin Ya Rabbi, şuan bu videoyu izleyen amin diyen tüm kardeşlerimizede sağlık sıhhat bol rızık nasip et. Ahirete göçmüş tüm yakınlarına rahmet eyle. Ömürlerini hayırla bereketli olarak geçirmelerini nasip eyle. Ya Rabbel Alemin, Peygamberimiz Muhammed senden neler istediyse biz de onları istiyoruz; ikram eyle. Nelerden sana sığındıysa biz de sığınıyoruz, Sen muhafaza eyle.

#beratgecesi #beratkandili #dua

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCA0gfFg-7iSO0NEc_7OLgUg/join

ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► https://goo.gl/yDnyXI
WEB SİTEMİZ ► https://bit.ly/kayipdualar
Facebook Sayfamızı Beğenin ► https://goo.gl/ppqIPP
Instagram Hesabımız ► https://goo.gl/ZegPBQ