16 Yaşında Boy Uzatan Kür Dr. Hayri Gözlükgiller
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

16 Yaşında Boy Uzatan Kür Dr. Hayri Gözlükgiller

16 Yaşında Boy Uzatan Kür Dr. Hayri Gözlükgiller

ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► https://goo.gl/yDnyXI
WEB SİTEMİZ ► https://bit.ly/kayipdualar
Facebook Sayfamızı Beğenin ► https://goo.gl/ppqIPP
Instagram Hesabımız ► https://goo.gl/ZegPBQ

Boy kaç yaşına kadar uzayabilir?

Normalde boy 16 yaşına kadar en verimli dönemini yaşar ve garantili o0larak 16 yaşına kadar sürekli uzar. Ama bazı uzmanlar 20 yaşına kadar bile boyun uzadığını söylemektedir. Bu durum çocuğun genetik yapısına ve iskelet sistemine göre değişir. Siz umudunuzu kaybetmeyin ve bu boy uzatan kürü mutlaka deneyin. Hem de her gün. Bişr gün yapıp pes etmeyin. Boy uzatan kür devamlı yapılmalıdır. Her gün 2 tatlı kaşığı yeter.

Boy uzatan besinler

Somon balığı derisiyle birlikte, balık çeşitleri, Havuç, balık, karaciğer, Yumurta Sarısı, Sığır, Kırmızı Et, Süt, Peynir, Elma, Yeşil, Sebze, Patates, Fındık, Sarı Sebzeler, badem, muz, Fıstık, tavuk, fasulye.

Çocuğumun boyu kısa mı, bebeğim nasıl uzar, kısa boylu çocukların boyunu nasıl uzatırız, ergenlikte boy kaç yaşına kadar uzar, 18 yaşında birinin boyu uzar mı, boyu uzatmak için neler yenir, hangi yiyecekler boyumuzu uzatır, çocuklar kaç yaşına kadar uzamaya devam eder? Boyu kısa olan çocuklarınız 18 yaşına kadar en az 8 cm uzayabilir. Çocuklar bu kürle 10 cm daha uzun boylu olabilir.

Bu kür boy uzatıyor, hem de kesinlikle!

Uzm.Dr. Hayri Gözlükgiller, çocuklarda boy uzatan çok özel kür tarifi. Bu kürün tarifini Uzm.Dr. Hayri Gözlükgiller Zahide ile yetiş hayata isimli programda vermiştir. Çocuğunuzun boyu nasıl uzar? Boy uzatan garantili kür. Bu kür yüzde yüz boy uzatıyor. 8 yaşından sonra çocuklar ergenlik çağına kadar 19 yaşına kadar böyle bir kür ile boyu uzayabilir. Genç kızların ve genç erkeklerin de boyu böylece uzayabilir.

Bir insan hayatı boyunca hangi yaşlarda ve dönemde çok hızlı büyür?
0-1
4-6
8-10
14-16